Lars Slomp, Simon Terhürne en Lars van den Broek hebben een innovatieve oogdruppelbril ontwikkeld die mensen helpt zelfstandig oogdruppels toe te dienen. Het idee ontstond vanuit de praktijk, waar bleek dat veel mensen moeite hebben met het knijpen en richten van oogdruppelflesjes. Met deze oplossing wonnen zij de Saxion Ondernemers Award 2025 en sloten zich inmiddels meer dan 300 zorgorganisaties aan.
Uw mening helpt ons enorm om deze zorginnovatie verder te optimaliseren. Tijdens deze bijeenkomst kunt u de bril zelf uitproberen, ook als u zelf geen oogdruppels gebruikt. We testen met gewoon water, zodat we kunnen zien of de bril goed werkt en vooral horen wat u ervan vindt.
De testbijeenkomst is op maandag 23 maart van 14:00 tot 16:00 uur in het Connect-U gebouw in Enschede. Iedereen is welkom en aanmelden is niet nodig.
Voor vragen kunt u contact opnemen via contact@oculoo.nl
Website: https://oculoo.com